Oferta

Brazilian hollywod pasta cukrowa

Depilacja bikini brazylijska/hollywood pasta cukrowa (kod:00091) 60 minut

Cena: 110 zł

REZERWUJ

Opis

PASTA CUKROWA

 

Depilacja pastą cukrową jest zdecydowanie najdelikatniejszą i najbardziej naturalną metodą usuwania zbędnego owłosienia. Jest ona, doceniana przez kobiet na całym świecie, i to od setek lat. Jej szczególnymi miłośniczkami są mieszkanki bliskiego Wschodu, które słyną z wyjątkowej dbałości o idealną gładkość ciała. Pokochały ją też Polki za niesamowity komfort i delikatność.

Ta orientalna słodycz sprawia że skóra po depilacji jest nie tylko gładka ale i aksamitnie miękka oraz nawilżona. Depilacja tym aromatycznym, złocistym karmelem to luksus, który pokocha nawet najbardziej wrażliwa i delikatna skóra.

 

Depilacja pastą cukrową jest wyjątkowa ponieważ:

 

 • bazuje na w 100% naturalnej bliskowschodniej recepturze ( można ją spokojnie zjeść :) )

 • nie podrażnia skóry

 • nie łamie i nie urywa włosków

 • jest bezpieczna dla alergików oraz osób z bardzo wrażliwą skórą

 • można ją stosować w ciąży

 • można ją stosować przy skórze naczyniowej i żylakach

   

  Jak wygląda zabieg?

   

  Klient/ka jest układana/y na wygodnym, uprzednio zdezynfekowanym fotelu kosmetycznym, pokrytym jednorazowym prześcieradłem ochronnym. W przypadku depilacji miejsc intymnych, otrzymuje jednorazową bieliznę ochronną.

  Obszar, który ma być poddany depilacji jest oczyszczany za pomocą profesjonalnych środków o działaniu aseptycznym.

  Kosmetolog pracując w jednorazowych rękawiczkach ochronnych (bez lateksowych!) oraz zawsze stosując jednorazowe szpatułki, aplikuje pastę cukrową. Delikatnie rozprowadza ją na skórę "pod włos" a następnie usuwa zgodnie z kierunkiem jego wzrostu. Dzięki temu wyrywany jest cały włosek z cebulką. Po zakończonej depilacji, aplikuje profesjonalne preparaty o działaniu łagodzącym i przeciwzapalnym.

Obszar objęty depilacją:

Depilacja bikini brazylijska/hollywood  obejmuje: wzgórek łonowy, pachwiny, wargi sromowe, szparę między pośladkową
+ "ścieżka" (od linii majtek do pępka) gratis!
 
 

PRZYGOTOWANIE DO DEPILACJI: aby depilacja była skuteczna włoski muszą mieć minimalną długość 0,5 cm. Zaleca się wykonanie peelingu (np. Cukrowego) 3 dni przed planowanym zabiegiem. Należy zrezygnować z intensywnego opalania oraz stosowania drażniących kosmetyków, kilka dni przed planowaną wizytą.

 

PIELĘGNACJA PO DEPILACJI: Bezpośrednio po zabiegu kosmetolog aplikuje profesjonalne preparaty łagodzące. W przypadku bardzo wrażliwej skóry zaleca się zastosowanie łagodzącego żelu, zawierającego naturalne wyciągi roślinne o działaniu łagodzącym i regenerującym.

Po 24-48 godzinach po depilacji zaleca się zastosowanie preparatu zapobiegającego ewentualnemu wrastaniu włosków.

W celu uniknięcia podrażnień, nie należy przez 72 godziny po zabiegu: korzystać z basenu i sauny, opalać się, wykonywać forsownych ćwiczeń oraz stosować preparatów innych niż rekomendowane przez kosmetologa.

Aby cieszyć się piękną i gładką skórą należy pamiętać o jej regularnym peelingowaniu oraz nawilżaniu.

 

PREPARATY REKOMENDOWANE PO DEPILACJI:

 • Folisan – preparat zapobiegający wrastaniu włosków. Zaleca się stosowanie po każdym zabiegu depilacji.

 • Post Treat Gel – ultra łagodzący i regenerujący żel. Zawiera wysoko skoncentrowane ekstrakty roślinne. Idealny do pielęgnacji delikatnej skóry.

 • Silky Body Peeling – jedwabisty peeling do ciała. Skutecznie usuwa martwy naskórek pozostawiając skórę aksamitnie gładką i nawilżoną.