Oferta

Depilacja bikini brazylijska/hollywood Lycon hot-wax + nogi Lycon strip-wax(kod:00248) 120 minut

Cena: 230 zł

REZERWUJ

Opis

OPIS

Lycon - najbardziej ekskluzywna forma depilacji woskiem.

Depilacja woskiem Lycon  to propozycja dla najbardziej wymagających klientów.

Dzięki innowacyjnej formule wosku oraz specjalnej technice aplikacji, depilacja jest prawie bezbolesna. Dodatkowym atutem jest to że, pozostawia skórę doskonale gładką, aksamitnie miękką i nawilżoną!

Między innymi dlatego, depilacja woskiem Lycon jest uwielbiana przez światowej sławy gwiazdy takie jak Victoria Beckham, Sienna Miller czy Emily Blunt.

Luksusowa depilacja woskiem Lycon hot wax to najlepsza recepta na piękną i gładką skórę!


 

Jak wygląda zabieg?

 

Klient/ka jest układana/y na wygodnym, uprzednio zdezynfekowanym fotelu kosmetycznym, pokrytym jednorazowym prześcieradłem ochronnym. W przypadku depilacji miejsc intymnych, otrzymuje jednorazową bieliznę ochronną.

Obszar, który ma być poddany depilacji jest oczyszczany za pomocą profesjonalnych środków o działaniu aseptycznym a następnie aplikowany jest specjalny olejek. Dzięki temu depilacja jest super delikatna i bezpieczna.

Kosmetolog pracując w jednorazowych rękawiczkach ochronnych (bez lateksowych!) oraz zawsze stosując jednorazowe szpatułki, aplikuje ciepły wosk. Delikatnie rozprowadza go na skórze, tak by jego ciepło spowodowało lepsze otwarcie mieszków włosowych. Następnie zastygły ale wciąż jeszcze elastyczny wosk, zrywa wprawnym ruchem. Dzięki temu wyrywany jest cały włosek z cebulką. Po zakończonej depilacji, aplikuje profesjonalne preparaty o działaniu łagodzącym i przeciwzapalnym.

 

PRZYGOTOWANIE DO DEPILACJI: aby depilacja była skuteczna włoski muszą mieć minimalną długość 2-3 mm do wosku typu hot-wax oraz minimum 5mm do wosku typu strip-wax . Zaleca się wykonanie peelingu (np. Cukrowego) 3 dni przed planowanym zabiegiem. Należy zrezygnować z intensywnego opalania oraz stosowania drażniących kosmetyków, kilka dni przed planowaną wizytą.

 

PIELĘGNACJA PO DEPILACJI:

Ingrown-X-it Solution -preparat w sprayu zapobiegający wrastaniu włosków oraz łagodzący skórę po depilacji.

Tea-Tree Soothe - lekki i łatwo wchłaniający się balsam do ciała z olejkiem z drzewa herbacianego. Minimalizuje zaczerwienienia, podrażnienia i przebarwienia powstałe na skutek wrastania włosów, jednocześnie regenerując i nawilżając.