Oferta

Laser

Depilacja laserowa - bikini całościowe Panie(+ szpara między-pośladkowa gratis) / PAKIET x 5 (płacisz za cztery, piąty zabieg gratis) 30 minut

Cena: 999 zł

REZERWUJ

Opis

Depilacja laserem diodowym 
 
Jeśli ciągła depilacja spędza Ci sen z powiek a wrastające włoski są Twoim wiecznym zmartwieniem, to może czas pozbyć się wszystkich niechcianych włosów za pomocą depilacji laserowej?
 
Dzięki nowoczesnemu laserowi diodowemu szybko,  trwale i bezpiecznie pozbędziesz się niechcianego owłosienia z dowolnej partii ciała.
Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych klientów, zabiegi depilacji laserowej wykonujemy na urządzeniu klasy medycznej, wyprodukowanemu w całości w Polsce i Niemczech - nie pracujemy na chińskich sprzętach.  Innowacyjny system chłodzenia głowicy zapewnia maksymalny komfort a skuteczność zabiegów została potwierdzona badaniami przeprowadzonymi na Politechnice Wrocławskiej. 
 
Na czym polega depilacja laserem diodowym?
 
Depilacja laserem diodowym 808 nm polega na zjawisku selektywnej termolizy, do której dochodzi na skutek pochłonięcia przez melaninę we włosie, energii emitowanej przez laser.
Na skutek tego zjawiska niszczone są struktury odpowiedzialne za powstawanie włosa.
Aby doszło do skutecznej depilacji laserowej, włosy muszą zawierać melaninę (nie mogą być siwe lub bardzo jasne) oraz być w fazie anagenu. Jako że włosy rosną w różnych fazach zaleca się wykonanie serii około 3 do 5 zabiegów w odstępach 5-6 tygodni.
Efektem serii zabiegów jest usunięcie około 70-90% owłosienia. Pozostają włosy bardzo jasne, słabe a ich wzrost jest wyraźnie spowolniony. Najlepsze efekty uzyskuje się w przypadku jasnej skóry z bardzo ciemnymi włosami.
 
Jak przygotować się do depilacji laserowej?
 
Obszar na którym ma być wykonywany zabieg depilacji laserowej należy wcześniej ogolić za pomocą jednorazowej maszynki (najlepiej zrobić to minimum 6-8 godzin a maksymalnie 24 godziny wcześniej). Na  minimum 30 dni przed planowanym zabiegiem należy zaprzestać opalania. Jeśli stosujemy samoopalacz, należy usunąć go ze skóry przed planowaną wizytą. Skóra nie może być podrażniona.
Jeśli wcześnie włosy były usuwane za pomocą wosku lub depilatora należy odczekać około 4 tygodnie od ostatniej depilacji. 
 
Uwaga: w okresie pomiędzy zabiegami nie należy w żaden sposób wyrywać włosków (depilator, wosk, pęseta) można jedynie je golić.
 
Jak wygląda zabieg depilacji laserowej?
 
Skóra poddawana zabiegowi powinna być sucha, czysta (nie stosować żadnych kosmetyków) i dokładnie ogolona. Kosmetolog po zapoznaniu się z stanem skóry, nakłada na nią specjalny żel do laseroterapii o działaniu chłodzącym. Dzięki temu oraz specjalnemu systemowi chłodzenia głowicy zabieg można bezpiecznie wykonać nawet na bardzo wrażliwych obszarach typu bikini. 
 
Po zabiegu skóra może być zaczerwieniona i delikatnie obrzęknięta - jest to normalna reakcja i może utrzymywać się do kilku dni. Można wówczas zastosować w domu preparaty łagodzące zawierające pantenol. W tym czasie należy unikać: basenu, sauny, siłowni, opalania. 
 
Przeciwwskazania do depilacji laserowej:
- choroby nowotworowe ( do 5 lat od wyleczenia)
- stosowana doustnie terapia retinoidami ( wymagana 6 miesięczna przerwa)
- intensywna opalenizna
- stosowanie leków fotouczulających (np. leki na bazie dziurawca, nagietka) (wymagana 2 tygodniowa  przerwa)
-fotodermatozy
- choroby autoimmunologiczne typu bielactwo, łuszczyca, toczeń itd.
- antybiotykoterapia ( wymagana przerwa 2 tygodnie)
- Reticularis (marmurkowa skóra)
- stosowanie sterydów doustnie lub miejscowo
- aktywna opryszczka (przeciwwskazanie miejscowe!)
-terapia hormonalna (stosowana w leczeniu niepłodności, chorobach tarczycy itd. jest to przeciwwskazanie względne!)
- stosowanie miejscowo kosmetyki z retinolem, wit.C, kwasami owocowymi ( wymagana przerwa 1-2 tyg.)
- peelingi chemiczne, mikrodermabrazja (wymagana przerwa 4 tyg)
-uszkodzenia naskórka, zranienia, wysypka (przeciwwskazanie miejscowe)
- duża skłonność do przebarwień
- ciąża
- aspiryna i ibuprofen ( wymagana przerwa 24 godziny)
- ciemny fototyp skóry (powyżej 4 )
- włosy siwe, rude lub bardzo jasne