Oferta

Fotolia 97712251 xs

Manicure hybrydowy 60 minut

Cena: 70 zł

REZERWUJ

Opis

Zadbane dłonie to najpiękniejsza wizytówka każdej zadbanej kobiety. Dzięki zabiegowi manicure hybrydowego będziesz mogła cieszyć się nienagannym wyglądem swoich dłoni nawet do 21 dni.

Malowanie paznokci lakierem hybrydowym utwardza płytkę paznokciową więc jest to idealne rozwiązanie dla osób z słabymi, kruchymi paznokciami. Zabieg ten nie niszczy i nie osłabia paznokci tak bardzo jak metoda żelowa.

UWAGA: w naszym salonie dbamy o Twoje bezpieczeństwo: używamy tylko jednorazowych pilników, kopytek, bloków polerskich a cążki, frezy do skórek sterylizujemy w autoklawie bezpośrednio w naszym gabinecie. Nasze stylistki paznokci zawsze pracują w jednorazowych rękawiczkach.

Przebieg zabiegu:

Po zdezynfekowaniu dłoni klientki i wykluczeniu przeciwwskazań, stylistka przygotowuje płytkę paznokciową (odsuwa lub wycina skórki, opiłowuje paznokcie, matowi płytkę). Pilniki, bloki, kopytka, stosowane w trakcie zabiegu są wyłącznie jednorazowe a cążki i frezy są sterylne.

Po przygotowaniu paznokci maluje je wybranym przez klientkę lakierem hybrydowym. Istnieje możliwość upiększenia manicure hybrydowego po przez różnego rodzaju malowane lub naklejane wzorki, efekt syrenki, cyrkonie itd.

Na zakończenie zabiegu na skórki nakładany jest olejek pielęgnacyjny a w dłonie wmasowywany krem.

Przeciwwskazania: choroby płytek paznokci: grzybica, drożdżyca, uszkodzenie ciągłości naskórka, uszkodzenie płytek paznokciowych, alergii