Oferta

Fotolia 113528699 xs

Pedicure Hybrydowy 90 minut

Cena: 130 zł

REZERWUJ

Opis

Zadbane stopy nie tylko dodają nam urody, ale są też ogromnie ważne z punktu widzenia zdrowotnego. Dzięki temu zabiegowi możesz cieszyć się pięknymi i gładkimi stopami a do tego twoje paznokcie będą wspaniale prezentować się w letnim obuwiu dzięki pomalowaniu ich trwałymi lakierami hybrydowymi.

Cały zabieg wykonujemy na renomowanych produktach marki Gehwol oraz Gelish, tak by był dla Ciebie bezpieczny i skuteczny.

UWAGA: w naszym salonie dbamy o Twoje bezpieczeństwo: używamy tylko jednorazowych pilników, kopytek, bloków polerskich a cążki, frezy do skórek sterylizujemy w autoklawie bezpośrednio w naszym gabinecie. Nasi specjaliści zawsze pracują w jednorazowych rękawiczkach

Przebieg zabiegu:

Po zdezynfekowaniu stóp i stwierdzeniu braku przeciwwskazań, stopy poddawane są odprężającej kąpieli zmiękczającej. Następnie za pomocą odpowiednio dobranych frezów usunięty zastaje nadmiar zrogowaciałego naskórka. Wykonywany następnie peeling ostatecznie wygładza naskórek. Paznokcie zostają skrócone oraz opiłowane i wypolerowane. Potem mogą zostać pomalowane lakierem lub odżywką. W skórki wmasowujemy olejek pielęgnacyjny a w stopy krem pielęgnacyjny.

Przeciwwskazania: choroby grzybicze, bakteryjne i wirusowe skóry stóp oraz płytki paznokciowej (grzybica, drożdżyca, brodawki itd.), stany zapalne, uszkodzenie ciągłości naskórka, niezagojone rany