Oferta

109

I-tech Detox 60 minut

Cena: 199 zł

REZERWUJ

Opis

I-Tech Detox innowacyjny zabieg przyszłości dedykowany osobą zestresowanym, żyjącym w "miejskiej dżungli" walczącym każdego dnia ze smogiem, zanieczyszczeniami oraz negatywnym skutkiem działania szkodliwego promieniowania HEV i VIS emitowanego przez otaczające nas zewsząd technologie.

Jeśli Twoja skóra jest:

- szara i ziemista

- zanieczyszczona z zaskórnikami czy trądzikiem

- pozbawiona blasku i wyraźnie przemęczona

A Ty sama/sam jesteś pozbawiona/pozbawiony energii i zestresowany to jest to zabieg dla Ciebie!

Efekty zabiegu:

- oczyszczenie 

- detox

- odświeżenie

- pełna blasku, promienna i wręcz młodzieńcza skóra

- wzmocnienie układu immunologicznego skóry a tym samym zabezpieczenie jej przed szkodliwym wpływem czynników zewnętrznych

- regeneracja i przywrócenie harmonii skórze.

I-Tech Detox to nie jest zwykły zabieg kosmetyczny to terapia S.O.S dla każdego, kogo skóra narażona jest na zanieczyszczenia i szalone tempo współczesnego świata.

Przebieg zabiegu:

Po przeprowadzeniu konsultacji, kosmetolog wstępnie oczyszcza skórę za pomocą delikatnej, ekologicznej pianki z konopi skórę. Następnie usuwa szary, zrogowaciały naskórek za pomocą mikrodermabrazji diamentowej lub kawitacji ultradźwiękowej (w zależności od typu cery). Po fazie oczyszczania następuje faza dotleniania za pomocą specjalnej maseczki z aktywnym tlenem czemu towarzyszy relaksacyjny masaż głowy. W kolejnym etapie poddajemy skórę dalszej detoxsykacji aplikując wysoko skoncentrowane serum i innowacyjną 3-warstwową maskę w płacie.  Następnie spryskujemy skórę regenerującą mgiełką i odżywiamy fillerem z transformowalnym kwasem hialuronowym.

UWAGA: zabieg, po małej modyfikacji, może być wykonywany również u kobiet w ciąży i karmiących.

Przeciwwskazania: choroby bakteryjne, wirusowe i grzybicze skóry